ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Belediye Başkanımız Sayın Asım Balcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz Yılmaz'ın okul ziyaretleri...
![Belediye Başkanımız Sayın Asım Balcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz Yılmaz'ın okul ziyaretleri...](/meb_iys_dosyalar/2021_09/02091644_YYldYrYm_BeyazYt_Anadolu_Lisesi.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ, Belediye Başkanımız Sayın Asım BALCI ile birlikte 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında Fen Lisesi olarak hizmete girecek olan Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi'ni ve proje okulu olarak hizmete girecek olan Piri Reis Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiler.