ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" BAŞKA BİR OKUL MÜMKÜN "

     Polis Amca Ortaokulu’nda uygulanmakta olan  Demokratik Vatandaşlık ve İnsan Hakları Eğitimi Hibe programı kapsamında başlatılan “Başka Bir Okul Mümkün” isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı.


     Polis Amca Ortaokulu’nda uygulanmakta olan  Demokratik Vatandaşlık ve İnsan Hakları Eğitimi Hibe programı kapsamında başlatılan “Başka Bir Okul Mümkün” isimli projenin kapanış toplantısı 13.02.2015 tarihinde Ulucanlar Cezaevi Müzesi Mahkum Yemekhanesi’nde Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın İlhan ERANIL  ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz sayın Cemil ALKIŞ’ın katılımıyla gerçekleşti.

 

     Proje kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği toplantıda bir konuşma yapan Sayın ERANIL  projenin hedeflerinden, proje kapsamında yapılan iş ve işlemlerden bahsederek bu projenin okulumuz ve Altındağ ilçemiz için önemini dile getirdi.

 

Bir Başka Okul MümkünBir Başka Okul MümkünBir Başka Okul MümkünBir Başka Okul MümkünBir Başka Okul MümkünBir Başka Okul MümkünBir Başka Okul Mümkün

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.