ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlı Gençlere Bilgisayar Kursu Verildi

Altındağ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü-İşkur ve Altındağ Belediyesi işbirliğinde Altındağ ilçesinde ikamet eden ve bağımlılıkla mücadele kapsamında açılan " Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme" kursuna 10 bağımlı gencimiz katılmıştır.
Bağımlı Gençlere Bilgisayar Kursu Verildi

Altındağ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü-İşkur ve Altındağ Belediyesi işbirliğinde Altındağ ilçesinde ikamet eden ve bağımlılıkla mücadele kapsamında açılan " Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme" kursuna 10 bağımlı gencimiz katılmıştır. 6 öğrencimiz başarılı olmuştur.
Kursumuz 352 saatlik bir program olup 20.04.2015-14.07.2015 tarihihleri arasında yapılmıştır. Kurs sonunda yapılan sertifika törenine Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Şefika Biçer, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ruşen ve Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Keleş, Altındağ Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ahmet Pehlivan ve müdür yardımcıları ile kursiyerler katılmışlardır. Gençlerimize iş yaşamında başarılar diliyoruz.

 

bağımlılıkbağımlılık

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.