ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Birliği Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Avrupa Birliği Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Avrupa Birliği Projeleri Kapsamında yürütülen bilgilendirme toplantısı 22.02.2017 tarihinde Yahya Özsoy Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi‘nde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya;  MEB Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Hilmi ÇOLAKOĞLU, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr.Zülkarneyin AVCI, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zeynep Beyza KARAKOÇ ve bölge okullarının müdürleri katıldı.

 

MEB Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Hilmi ÇOLAKOĞLU ve Dr. Zülkarneyin AVCI, Yahya Özsoy Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nin kuruluş amacı ve burada yürütülen projeler hakkında kurum müdüründen ayrıntılı bilgi aldı. Toplantı için okula gelen heyet;  uygulama sınıflarını gezerek bu sınıflarda yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Okulda eğitim-öğretim faaliyetlerinden yararlanan öğrencilerle görüşerek onların istek ve ihtiyaçları üzerine kısa sohbetler yaptı.

 

MEB Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Hilmi ÇOLAKOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.

 

 

23-02-201723-02-201723-02-201723-02-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.