ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATO’yu Ziyaret Ettik

ATO’yu Ziyaret Ettik

22 Haziran 2017 Perşembe günü Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ankara Ticaret Odasını ziyaret etti.

 

Ziyaret İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Zülkarneyin AVCI başkanlığında; Altındağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürlerinden Nazan  ŞENER, Bayram ARSLANOĞLU ile Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme Komisyonu öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Sayın AVCI, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün ‘’ Okul Sektör İşbirliğinde Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Çalışmaları’’ ile ilgili olarak ATO ile Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında imzalanan protokol gereği çalışmalarımız devam etmektedir. Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel BARAN’a Mesleki ve Teknik Eğitime göstermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti. Amacımız mesleki ve teknik eğitimin paydaşları olan kamu ve özel kuruluşlarla işbirliği yapılarak iş gücü piyasasının, sektörün ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde planlanması ve uygulanması olduğunu söyledi.

 

Sayın BARAN konuşmasında, mesleki ve teknik eğitim öğrencilerinin meslek ahlakı ve ahilik değerlerimize sahip olarak yetiştirilmelerinde sektörün, yerel yönetimlerin ilgili meslek kuruluşlarının desteğinin alınması, sektörde ara eleman ihtiyacının fazla olduğu, işi bilen eğitimli ustalara-kalfalara-çıraklara ihtiyaç duyulduğunu, bu amaç doğrultusunda gereğini yerine getireceğinden ve iş birliğimizin devam edeceğinden bahsetti.

 

Dr. Zülkarneyin AVCI, teşekkür plaketini Gürsel BARAN’a takdim ederek toplu fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

 

23-06-201723-06-201723-06-201723-06-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.