ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atilla İlkokulu’nda Anasınıfı Açılışı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Saadettin DELLAL ile birlikte Atilla İlkokulu’nda bir hayırsever tarafından yaptırılan ikinci anasınıfının açılışını gerçekleştirdiler. 
Atilla İlkokulu’nda Anasınıfı Açılışı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER; ilçemizde bu tür hayırseverlerin desteklerine ihtiyacı olduğunu belirterek öğrencilerin eğitim hayatında anasınıfının çok önemli bir yeri olduğunu ifade etti. Anasınıfının düzenlenmesinde maddi katkı sağlayan işadamı Erol SÖNMEZOCAK´a teşekkür ederek desteklerinin devam etmesi temennisinde bulundu.

 

Açılış sonrasında öğrenciler ile sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER daha sonra okul idareci ve öğretmenleri ile bir araya gelerek okuldaki sorunlar faaliyetler ve hakkında bilgi aldı ve çözüm önerilerini paylaştı. İdarecilere ve öğretmenlere gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

 

08-03-2016     08-03-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.