ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muhittin ARIK ve Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Yunus KELEŞ ile birlikte Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” açılışına katıldı.
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER yaptığı konuşmada, bu projeler ile öğrencilerin kendilerini keşfetme, özgüven kazanma ve bilimi anlama imkanına kavuşmuş olduklarını belirterek bu etkinliğin öğrencilerimizin hayatında bir başlangıç olduğunu, ileride araştırma geliştirme (ARGE) çalışmalarına katılabileceklerini gösterdiğini ve yaşamları boyunca daha büyük başarılara imza atacaklarını ifade etti. Ayrıca etkinlikte emeği geçen tüm öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER bilim fuarında fen bilimleri, sosyal bilimleri ve mesleklere yönelik birbirinden güzel projelerin yer aldığı stantları gezerek öğrencilerden yaptıkları projeler hakkında bilgi aldı. 

 

30-05-2016     30-05-2016

30-05-2016     30-05-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.