ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA´YI TANIYALIM KONULU TURİZM, KÜLTÜR VE BİLGİ YARIŞMASI İLÇE FİNALİ YAPILDI

      "Ankara´yı Tanıyalım" konulu "Turizm  Kültür ve Bilgi Yarışması" ilçemiz finali, 26.03.2015 tarihinde saat 10.30’da  Altındağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
ANKARA´YI TANIYALIM KONULU TURİZM, KÜLTÜR VE BİLGİ YARIŞMASI İLÇE FİNALİ YAPILDI

     "Ankara´yı Tanıyalım" konulu "Turizm  Kültür ve Bilgi Yarışması" ilçemiz finali, 26.03.2015 tarihinde saat 10.30’da  Altındağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde finalist olan Ankara Anadolu Lisesi, Altındağ Gazi Anadolu Lisesi, İnönü Anadolu Lisesi ve Mehmet Ali Hasan Coşkun Anadolu Lisesinin  katılımıyla gerçekleşirildi.

 

     İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Cemil ALKIŞ, Sayın Serkan KANTEMİR ve Sayın İzzet ALAMDAR’ın  katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Seğmen Ekibi seyircilerden büyük alkış alan oyunlarını sergiledi. Finale geliş sürecini anlatan videonun gösteriminin ardından çok çekişmeli geçen final yarışmamız  başladı. 

 

       Yarışmanın sonunda  Altındağ Gazi Anadolu Lisesi ilçe birincisi olarak ilçemizi il finalinde  temsil etmeye hak kazandı. İnönü Anadolu Lisesi ikinci, Ankara Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Yarışmacı okullara hediyeleri Şube Müdürlerimiz Sayın Cemil ALKIŞ, Sayın Serkan KANTEMİR, Sayın İzzet ALAMDAR ile Sayın Faruk KÜÇÜK tarafından öğrencilerimize verildi.

 

         

DERECE       OKUL ADI
1 GAZİ ANADOLU LİSESİ
2 İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ
3 ANKARA ANADOLU LİSESİ

 

 

      Programın sonunda Ankara Fotoğrafları Sergisi gezildi ve programa katılanlara Ankara simidi ikram edildi.

      Katılımcı okullarımıza teşekkür eder, İlçe Birincimiz olan Altındağ Gazi Anadolu Lisesini  kutlar, il finalinde başarılar dileriz.

 

Ankarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe FinaliAnkarayı Tanıyalım Kültür Turizm ve Bilgi Yarışması İlçe Finali

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.