ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer’i Makamında Ziyaret Etti

Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden üç sporcumuz farklı branşlarda madalya kazanarak ilçemizi başarı ile temsil etmişlerdir.
Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer’i Makamında Ziyaret Etti

Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Ertan MERT halter branşında Okullar Arası İl Müsabakalarında Ankara birincisi ve 23 yaş altı gençler 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Müsabakalarında Türkiye ikincisi olmuştur. Ayrıca öğrencimiz 29 Aralık Türkiye Şampiyonası’nda ilçemizi temsil edecektir. Yine Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Gökhan ÖZCAN güreş branşında Okullar Arası İl Müsabakalarında Ankara birincisi olmuştur. Aynı okulumuzda eğitim-öğretim gören Sudenur DEMİR, artistik jimnastik branşında geçen sene Türkiye üçüncüsü olmuştur, 8 0cak 2016’da yapılacak olan müsabakalarda da ilçemizi temsil edecektir.

 

Çeşitli branşlarda dereceye giren öğrencilerimizi makamında kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER; sporcularımızın gösterdikleri başarılarla hepimize umut verdiklerini belirterek attıkları bu adımların kendi hayatları için de oldukça önemli olduğunu vurguladı ve öğrencilerimizin bundan sonraki müsabakalarda ilçemizi başarı ile temsil edeceklerine inandığını belirterek ziyaretleri için teşekkür etti. 

 

15-12-2015     15-12-2015

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.