ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Ankara İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kasım ayı toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt başkanlığında 05.11.2015’te Haymana Grannos Termal Otel’de yapıldı.
Ankara İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Erol Bozkurt, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer ve beraberindeki heyet Haymana İmam Hatip Ortaokulu ve 12 Eylül İlkokulu’nu ziyaret ettiler.

 

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer okul ziyaretlerinin ardından Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Yurtdaş´ı makamında ziyaret etti.

 

Haymana Kaymakamı Turan Erdoğan´ı makamında ziyaret eden heyet, Haymana Kaymakamı Turan Erdoğan ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ile birlikte toplantının yapılacağı Grannos Termal Otel´e geçtiler.

 

Toplantı Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Yurtdaş’ın açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra Haymana Belediye başkanı Özdemir Turgut ve Haymana Kaymakamı Turan Erdoğan’ın konuşmalarıyla devam etti. Konuşmaların ardından gündem maddeleri görüşülmeye başlandı. Toplantının sonunda Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Yurtdaş günün anısına istinaden Haymana Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan tabloyu İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’a takdim ettikten sonra aylık değerlendirme toplantısı sona erdi.

 

     

     

     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.