ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağ’a “Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Verildi

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Ankara ili ödül töreni Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.
Altındağ’a “Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Verildi

Eğitim ve öğretimde özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nın 2012 yılından beri düzenlediği “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” sahiplerini buldu.

 

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla  başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”ne ilçemiz okullarından Muammer Şahin Ortaokulu “Bir Okulun Dönüşümü” projesiyle ödüle layık görüldü. Projeyi yürüten idareci ve öğretmenlerimiz ödüllerini Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan’ın elinden aldılar.

 

Ödüle layık görülen projelerin sergilerini gezerek projeler hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer; öğretmenlerin, öğrencilerin ve gençlerin yeniliklerin üretimiyle ilgili çalışmalarına son derece önem verdiklerini belirterek, çalışmalarında başarılar dileyip projeleri ile ilgili her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

 

Ödüle layık görülen birey ve kurumların projeleri hakkında bilgi veren sinevizyon gösterisinin ardından ödül almaya hak kazanan tüm öğretmen, yönetici ve katılımcılara beratları ve plaketleri Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Strateji Geliştirme Daire Başkanı İskender Okudan ve İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt tarafından verildi.

 

Tören toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

     

     

     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.