ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağ Kaymakamı ve Belediye Başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer’i Makamında Ziyaret Ettiler

Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ ve Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Yunus KELEŞ 14 Mart 2016 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i makamında ziyaret ettiler.
Altındağ Kaymakamı ve Belediye Başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer’i Makamında Ziyaret Ettiler

Ziyaret sırasında eğitim konusunda yapılacak çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. İlçemizin eğitim konusundaki problemlerini maddi ve manevi yapılabilecek çalışmalar görüşüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürü’müz Şefika BİÇER müdürlük olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi vererek eğitimli bilinçli manevi değerlerini bilen kültürüne sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için Müdürlük olarak üzerimize düşeni yapmakta olduğumuzu ifade etti.

 

Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL ve Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmak adına yapılacak her türlü girişimi desteklediklerini belirterek maddi ve manevi her türlü yardımı sağlayacaklarını ifade ettiler.

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.