ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL Aday Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL 6 Mayıs 2016 tarihinde Ankara Lisesi (Anadolu) Konferans Salonu’nda aday öğretmen yetiştirme süreci mesleki gelişim ve kariyer etkinlikleri kapsamında aday öğretmenlerle bir araya geldi.
Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL Aday Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet RÜŞEN ve adaylık eğitimlerini ilçemizde alan aday öğretmenler katıldılar.

 

Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL konuşmasına öğretmenlik mesleğinin kutsallığını ve bu mesleğin fedakârlık ve özveri mesleği olduğunu vurgulayarak başladı. Konuşmasının devamında Türkiye’nin idari yapısı, kaymakamlığın kurumsal yapısı, iş ve işlemleri hakkında ve kaymakamın görev, yetki ve sorumlulukları hakkında aday öğretmenlere bilgi veren Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, konuşmasını meslek hayatı boyunca başından geçen anılarıyla süsleyerek aday öğretmenlere meslek yaşamları ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

 

Konuşmasının ardından aday öğretmenlerin sorularını cevaplayan Altındağ Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, öğrencisini ve mesleğini severek görevini yerine getiren öğretmenlerin başarıyı daha kolay yakalayacağını ifade ederek başarılı bir meslek hayatı geçirmeleri dileğiyle konuşmasını sonlandırdı.

 

09-05-2016     09-05-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.