ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ALTINDAĞ İMAM HATİP LİSESİ SERGİSİ AÇILIŞI YAPILDI
![ALTINDAĞ İMAM HATİP LİSESİ SERGİSİ AÇILIŞI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_06/04115303_FCSB6278_Copy.jpg)
OKULUMUZ ALTINDAĞ İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİMİZ GÜLCAN AĞCANIN GAYRETLERİ İLE ORTAYA KOYDUKLARI EL EMEĞİ GÖZ NURU ESERLERİNİ SERGİLEDİLER. TÜRK –İSLAM EL SANATLARI SERGİSİNİN ÇEVRE OKUL MÜDÜRLERİNİN KATILIMI İLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEFİKA BİÇERİN KURDELA KESİMİ İLE AÇILIŞI YAPILMIŞTIR.