ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’nın 2016/2017 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’nın 2016/2017 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

 2016/2017 eğitim–öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Karne durumunuz ne olursa olsun tatil sürecini çok kitap okuyarak, ülkemizin tarihi ve kültürel yerlerini gezerek ve en önemlisi de aile büyüklerinizi ziyaret ederek değerlendirin. Kendinizde eksik gördüğünüz yanları tamamlayabilmek için çaba harcayın, bir sonraki eğitim- öğretim yılına dinlenmiş, eksik yönlerinizi tamamlamış, olumlu yönlerinizi daha ileri götürmüş bireyler olarak başlamak için gayret gösterin.

 

Kıymetli Veliler, 

Başarı sadece karne notlarından ibaret değildir. Karnedeki rakamsal ifadelerin dışında çocuklarımız saygılı, yardımsever, vatansever, adil, dürüst olma meziyetlerine sahipse; kısacası iyi insan olabilme özelliklerini taşıyorsa takdir edilmeye layıktır. Tabii bu güzel meziyetler akademik başarıyla da buluşursa daha güzel olacaktır. Öğrencilerimizin karnelerini değerlendirirken her öğrencinin farklı alanlarda kabiliyetinin olacağını aklınızdan çıkarmayın. Karnelerinde gördüğünüz eksikleri gidermek için uzun bir tatil süreci sizleri bekliyor. Öğrencilerin kitap okuyabilmesi için gerekli rehberliği yapın ve desteğinizi onlardan esirgemeyin.

 

Değerli Meslektaşlarım, 

Öğrencilerle birlikte sizler de bir yıllık yoğun bir çabanın sonucunda eğitim -öğretim sürecinin sonuna geldiniz. Bu bir yıllık çalışma döneminde öğrencilerimizin iyi ve nitelikli insan olması için gösterdiğiniz çabaların en yakın tanığıyım. Fedakârca gayretiniz için hepinizi canı gönülden tebrik ediyor, tatilin sizlere ve ailelerinize huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle eğitimin çok değerli paydaşları olan bütün öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür eder gönüllerince bir tatil dilerim.

                                                                                                                                                                                           

Dr. Zülkarneyin AVCI

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.