Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı
![Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/05114627_IMG-20190904-WA0032_Copy.jpg)
Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılı Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı. Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER başkanlığında , Şube Müdürleri ile resmi okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı. Toplantı kapsamında 2018-2019 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için yapılması gerekenler ve eğitim öğretimin verimliliğinin artılması noktasında yapılacaklar üzerinde duruldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER toplantı sonunda Yeni Eğitim-Öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni edip tüm idarecilerimize başarılar diledi.