ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Altındağ Anadolu İmam Hatip Lisesinde 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Töreni yapıldı
![Altındağ Anadolu İmam Hatip Lisesinde 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Töreni yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/12140037_IMG-20190312-WA0010.jpg)
Altındağ Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Töreni’ne İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER ve Şube Müdürlerimiz katılmışlardır. Programda İstiklal Marşı´mızı güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize hediyeler verildi. Program sonunda resim sergisi gezilerek, okul bahçesine ağaç dikimi yapılmıştır.