ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Altın İle Dağ" İsimli Masal Kitabımız... 

Sevgili Çocuklar,

 

Başarıya ulaşmanın sırrı, tarihinizi araştırmaktan, merak etmekten geçmektedir. Sizler okudukça, araştırdıkça ufkunuzun geliştiğini; bilginizin arttığını göreceksiniz. Daha da önemlisi geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olacak, geleceğe daha emin adımlarla yürüyeceksiniz.

Tarihi ve coğrafi anlamda yıllarca çeşitli medeniyetlere beşiklik yapmış ilçemiz Altındağ'ın geçmişten günümüze sanatını, kültürünü, tarihini anlatan "Altın ile Dağ" masal kitabı projemizle güzel ilçemizi daha yakından tanımanızı istedik.

Biliyoruz ki şu an elinde tuttuğun bu eser, kadim geçmişimizi anlatmanın önemine olan inancımızın ve Altındağ ilçemize olan sevgimizin somut bir göstergesidir.

 "Altın ile Dağ" adlı kitabımız, ismiyle müsemma ilçemizi daha yakından tanımanıza yardımcı olarak geçmiş ve gelecek arasındaki dostluk köprülerini güçlendirecektir. Bu bağlamda, eserin hazırlanmasında ve yayımlanmasında emeği geçen herkese teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.                                        

                                                                 

Hasan YILDIRIM

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.