ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adımızı Guinness Rekorlar Kitabı´na Yazdırdık

Ankara Alış Veriş Festivali’nde ATO çiçekçiler ve baharatçılar meslek komitesinin organize ettiği Guinness rekoru denemesinde Atatürk Mesleki ve teknik Anadolu lisesi Bahçecilik Alanı öğrencileri  53.643 çiçek sayısı ile en büyük çiçek aranjmanını oluşturarak adını Guinness Rekorlar Kitabına yazdırmayı başarmıştır.
Adımızı Guinness Rekorlar Kitabı´na Yazdırdık

Ankara Alış Veriş Festivali’nde ATO çiçekçiler ve baharatçılar meslek komitesinin organize ettiği Guinness rekoru denemesinde Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Bahçecilik Alanı öğrencileri  53.643 çiçek sayısı ile en büyük çiçek aranjmanını oluşturarak adını Guinness Rekorlar Kitabına yazdırmayı başarmıştır. Bahçecilik Bölümü Ankara’da sadece Altındağ’da bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunmaktadır. Bu rekora imza atan okulumuz ve çalışmalar için gerekli her türlü  desteği sağlayan Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Şefika BİÇER törenle sertifikalarını almışlardır.

 

 

GuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinnessGuinness

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.