ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerimiz Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ ile Bir Araya Geldi

Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ 12 Mayıs 2016 tarihinde Ulucanlar Cezaevi Salonu’nda aday öğretmen yetiştirme süreci mesleki gelişim ve kariyer etkinlikleri kapsamında aday öğretmenlerle bir araya geldi.
Aday Öğretmenlerimiz Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ ile Bir Araya Geldi

Düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet RÜŞEN, Altındağ Belediye Başkan Yardımcıları Yunus KELEŞ ve Tuncay TEMEL, Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cengiz KESKİN ve adaylık eğitimlerini ilçemizde alan aday öğretmenler katıldılar.

 

Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ konuşmasına öğretmenlik mesleğinin kutsallığını vurgulayarak başladı. Sohbet tadında geçen konuşmada Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ belediye başkanı olarak görev ve sorumluluklarından bahsederken okulların belediye ile işbirliği alanlarını genel hatları ile aday öğretmenler ile paylaştı ve meslek hayatı boyunca başından geçen anılardan kesitler sundu.

 

Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ konuşmasını aday öğretmenlere yeni görevlerinde başarılar dileyerek ve meslek yaşamları ile ilgili tavsiyelerde bulunarak sonlandırdı.

 

12-05-2016     12-05-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.