ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Abdullah Tokur Ortaokulunda Kütüphane Açılışı Yapıldı

Abdullah Tokur Ortaokulunda Kütüphane Açılışı Yapıldı

İlçemiz Abdullah Tokur Ortaokulunda 08.06.2017 tarihinde AFİDER (Ankara Fenerbahçeli İş adamları ve Yöneticileri Derneği) tarafından yaptırılan kütüphanenin açılışı Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, Şube Müdürümüz Serkan KANTEMİR katıldığı törenle gerçekleşti. Açılışa sendika temsilcileri, okul müdürleri, AFİDER Başkanı Engin AYGÜNEY, dernek yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler ve basın mensupları katıldılar. Açılış öncesinde Okul Müdürü Mustafa DENİZ tarafından katılımcılara okul hakkında brifing verildi.  Açılıştan önce dernek yönetim kurulu üyelerine çiçek ve plaket verildi.

 

AFİDER  Başkanı Engin AYGÜNEY, “okullarda AFİDER kütüphanelerinin ilkini yapmış olmamın gurur ve heyecanını yaşadıklarını, kütüphane  yapmaya devam edeceklerini,  önceliklerinin fırsat eşitliği sağlamak amacıyla dezavantajlı bölgeler olduğunu, ayrıca özel eğitim sınıfların da destek olacaklarını belirtti”.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, “eğitim gelecek nesilleri yetiştirme anlamında hepimiz için çok önemli bir alan olduğunu, eğitimin sonuçlarını çıktılarını 10-15 yıl sonra verdiğini,  kaybedilen nesillerin geri dönüşünün olmadığını, bu yüzden eğitime yapılan yatırımların ülkenin geleceğinde çok önemli yeri olduğunu belirtti.  AFİDER tarafından yapılan bu kütüphanenin ilk olduğunu ama son olmamasını dileyen AVCI,  derneğe gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi”.

 

13-06-201713-06-201713-06-201713-06-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.