ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ABDULLAH TOKUR ORTAOKULU KÜÇÜK ERKEKLER BOCCE TAKIMI ANKARA BİRİNCİSİ OLDU

ABDULLAH TOKUR ORTAOKULU KÜÇÜK ERKEKLER BOCCE TAKIMI ANKARA BİRİNCİSİ OLDU

13.04.2017’de Abdullah Tokur Ortaokulu Erkekler Bocce Takımı öğrencileri okul müdürü Mustafa DENİZ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.

 

03 ve 04 Nisan 2017 tarihleri arasında Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Bocce Müsabakalarında ilçemiz okullarından Abdullah Tokur Ortaokulu Küçük Erkekler kategorisinde Ankara İl birincisi oldu. 

 

Aynı zamanda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Tüketici Haklarını Koruma” konulu karikatür yarışmasında Abdullah Tokur Ortaokulu 7/A Sınıfı öğrencisi Barıaa DALLI HASAN Ankara dördüncüsü oldu. 

 

Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalar ve yarışmalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak olan Bocce Türkiye Müsabakalarında başarılar diledi.

 

14-04-201714-04-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.