ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim Öğretim yılı YÖGEP - DÖGEP Kasım ayı toplantıları yapılmıştır.
![2019-2020 Eğitim Öğretim yılı YÖGEP - DÖGEP Kasım ayı toplantıları yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/28103728_WhatsApp_Image_2019-11-27_at_19.45.181.jpg)
115 katılımcı ile DOGEP toplantısı saat 15:00 da , 16 katılımcı ile YOGEP tolantısı da saat 14:00 da düzenlenmiştir. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL tarafından Din Öğretimi portalının tanıtımı ve iyi örnekler konulu toplantı gerçekleştirilmiştir.