ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim Öğretim yılı YÖGEP - DÖGEP Ekim ayı toplantıları yapılmıştır.
![2019-2020 Eğitim Öğretim yılı YÖGEP - DÖGEP Ekim ayı toplantıları yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/01083918_IMG_5544_Copy.jpg)
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde saat: 14:00'de 16 katılımcı ile İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında iç ve dış paydaşların katılımı ile fiziksel, sosyal ve duygusal açıdan güvenli eğitim ortamları, önlemler ve yapılabilecek çalışmalar konusunda YÖGEP semineri verildi.
Saat: 15:30'da 83 katılımcı ile Öğretmenlik Mesleğinin vazgeçilmezlerinden Sevgi, Şevkat, Merhamet, Saygı, azim, Kararlılık, Sebat ve Fedakarlık değerleri üzerine DÖGEP kapsamında söyleşi gerçekleştirildi.