ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017/2018 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem Başı Okul Müdürleri Toplantısı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gerçekleştirildi

2017/2018 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem Başı Okul Müdürleri Toplantısı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Gerçekleştirildi

12 Eylül 2017’de ilçemiz okul müdürleri ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde dönem başı değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI başkanlığında gerçekleşen toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Cemil ALKIŞ, Serkan KANTEMİR, İzzet ALAMDAR, Mahmut SAVURAN, Emrah KOÇ ve Meryem MIZRAK KARCI ile okul ve kurum müdürleri katıldılar.

  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI toplantı açılış konuşmasını yaptı.

 

Konuşmasına başarılı, huzurlu bir eğitim-öğretim yılı geçmesi temennisi ile başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, tatil döneminde okullarımızın yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesi için fiziki iyileştirmeler yapıldığını ve çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, okullarımızı sadece fiziki açıdan değil; sosyal, kültürel ve akademik başarı açısından daha iyi seviyeye getirmemiz gerektiğini vurgulayarak öğrencilerimizin bu alanlardaki çalışmalarını desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

 

Toplantıda Şube Müdürlerimiz kendi görev alanları ile ilgili bilgi vererek 2017/2018 eğitim- öğretim yılında tasarlanan faaliyet, iş ve işlemler hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

 

Toplantı gündem maddeleri doğrultusunda yapılarak sona erdi.

 

14-09-201714-09-201714-09-201714-09-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.