ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize Mektuplar” Yarışması Ankara Birincisi Altındağ’dan

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü  tarafından düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize Mektuplar” Etkinliğinin Ödül Töreni Ankara Pursaklar Fen Lisesi tarafından hazırlanan program 22 Aralık 2016 tarihinde Saray Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezinde  gerçekleştirildi. 
“15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize Mektuplar” Yarışması Ankara Birincisi Altındağ’dan

Törene; Pursaklar Belediye Başkan Vekili Sayın Nedim ERÇETİN, Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın İhsan YALÇINKAYA ve Sayın Mehmet Tayyip KAHYAOĞLU, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın İlker ŞİMŞEK, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Zeynep Beyza KARAKOÇ, Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Osman KAYAER, 15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile  çok sayıda misafir katıldı.

 

15 Temmuz şehitlerine sahip çıkmak, gelecek kuşaklara aktarmak ve anılarını yaşatmak amacıyla il genelinde resmi ve özel tüm ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik “15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize Mektuplar” konulu mektup yazma çalışmasında il finalinde ilçemizi temsil eden Veysel Tiryaki İmam Hatip Ortaokulu’ndan Fatma Betül BULUT ortaokul kategorisinde Ankara birincisi oldu.

 

Öğrencimize ödülü  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Tayyip KAHYAOĞLU tarafından verildi.

 

Öğrencimizi ve hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

23-12-201623-12-201623-12-201623-12-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.