ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Badminton Federasyonu İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

19 Ocak 2016 tarihinde Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türkiye Badminton Federasyonu arasında öğrencilerin badminton sporuna yönlendirilmesi ve badminton sporunun yaygınlaştırılarak geliştirilmesi adına protokol imzalanmıştır. 
Türkiye Badminton Federasyonu İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde gerçekleşen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER ve Altındağ İlçe Milli Eğitim Kültür Komisyonu Üyeleri ile Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat ÖZMEKİK katılmışlardır.

 

İmzalanan bu protokol; ilçemize bağlı okullardaki atıl mekanların fiziki yapılarını uygun bir şekilde yeniden düzenlemeyi, olimpik bir spor olan badmintonu tabana yaymayı, beden eğitimi öğretmenleri için badminton sporunu tanıtıcı eğitim ve seminerlerin ortaklaşa yürütülmesini hedeflemektedir.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, imzalanan bu protokol ile öğrencilerimizin; zararlı alışkanlıklardan korunarak, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacaklarını ve spor yapma kültürünü edinmelerine katkı sağlayacağını belirtti.

 

19-01-2016     19-01-2016

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.