ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Arası Futsal Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün geleneksel olarak düzenlediği “24 Kasım Öğretmenler Arası Futsal Turnuvası” nda final heyecanı yaşandı.
Öğretmenler Arası Futsal Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

3 Kasım 2015’te başlayan eleminasyon maçları neticesinde; Özel Muradiye Liseleri, Altındağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Battalgazi Ortaokulu, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yarı finale yükselmişlerdir.

 

Özel Muradiye Lisesi ve Altındağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi final maçı oynama hakkı kazanırken maçlarını kaybeden Battalgazi Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncülük müsabakasına çıkma hakkı kazanmışlarıdır.

 

Üçüncülük maçında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Battalgazi Ortaokulu’nu 11 – 9 yenerek üçüncü olmuştur.

 

Final maçında 3 – 3 berabere biten mücadele penaltı atışları sonucunda Özel Muradiye Liselerini 6 – 4 mağlup eden Altındağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon olmuştur.

 

     

     

     

     

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.