ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Güreş Şampiyonası’ndan Altın ve Bronz Madalyalarla Döndü

Öğrencilerimiz Güreş Şampiyonası’ndan Altın ve Bronz Madalyalarla Döndü

23.02.2017’de Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi Güreş Takımı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi Güreş Takımı öğrencileri, Ankara 17-18 yaş grekoromen güreş takımı il ikincisi, kulüplerarası 17-18 yaş grekoromen güreş takımı il üçüncüsü oldu.


Güreş Takımı Öğrencilerimiz:

1. Recep T. ERDOĞAN - Altın Madalya

2. Gökhan BİLGİLİ - Altın Madalya

3. İlyas SÖNMEZ -  Bronz Madalya

4. M. Sefer YILMAZ - Bronz Madalya

5. Metehan ÇİFTÇİ - Bronz Madalya

6. Ramazan TAŞ - Bronz Madalya


Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

24-02-201724-02-2017

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.