ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Arası Spor Müsabakalarımız Devam Ediyor

Öğrenciler Arası Spor Müsabakalarımız Devam Ediyor

27 Mart Pazartesi günü itibariyle 4 turnuvamız başlayacaktır. Maç programı ve gruplara linklerden ulaşabilirsiniz...

https://altindag.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_03/24154742_voleybol_GK.xlsx

https://altindag.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_03/24154742_futsal_YK.xls

https://altindag.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_03/24154742_basketbol_GE.xls

 

-----

 

 

8 Şubat 2017 tarihinde kura çekimleri yapılan öğrenciler arası spor müsabakaları 20 Şubat 2017 tarihinde Altındağ Kapalı Spor Salonu’nda Genç Erkek Futsal, Genç Kız Futsal ve Yıldız Erkek Futsal müsabakaları ile başladı. 

http://altindag.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_03/06152453_altindag_futsal_ye_ge_gk.pdf

http://altindag.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_02/14110629_fikstur14022017.pdf 

 

3. haftada oynanan müsabakalar sonucunda;

 

6 MART 2017

10:00

ALTINDAĞ M.T.A.L.

1

5

MAHİR İZ AİHL

G.E.

10:45

ANAFARTALAR MTAL

2

9

M. AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

G.E.

11:30

ÖZEL ALP KOLEJİ

5

4

İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ

G.E.

12:15

ÖZEL MURADİYE LİSELERİ

1

3

ANKARA ANADOLU LİSESİ

G.E.

 

7 MART 2017

10:00

ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ

 3

 3

AKTAŞ ATATÜRK MTAL

G.E.

10:45

H.BAYRAM A.İ.H.L

 0

 5

ULUS M.T.A.L. (Hükmen)

G.E.

11:30

Y. BEYAZIT ANADOLU LİSESİ

 3

 6

S.ZAİM S. BİLİMLER LİSESİ

G.E.

12:15

M.A.H. COŞKUN ANADOLU LİS.

 8

 2

NECATİBEY MTAL

G.E.

* Berabere biten ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ – AKTAŞ ATATÜRK MTAL maçı penaltılar sonucunda  10-9 luk skorla ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ’nin galibiyetiyle sona ermiştir. 


8 MART 2017

10:00

ERTUĞRULGAZİ ORTAOKULU

 6

 4

Ş. ALB. İ. KARAOĞLANOĞLU O.O.

Y.E.

10:45

KARACAÖREN ORTAOKULU

 5

 6

HALİM ŞAŞMAZ ORTAOKULU

Y.E.

11:30

MUAMMER ŞAHİN ORTAOKULU

 3

 10

CEBECİ ORTAOKULU

Y.E.

12:15

KARACAKAYA ORTAOKULU

6

 0

KUTALMIŞBEY ORTAOKULU

Y.E.

 

9 MART 2017

10:00

M. AKİF ERSOY İHO

 5

BATTALGAZİ ORTAOKULU

Y.E.

10:45

ÖZEL KANUNİ ORTAOKULU

 1

H. GÜLLÜ CEYLAN ORTAOKULU

Y.E.

11:30

YUSUF HAS HACİP ORTAOKULU

 1

TANDOĞAN ORTAOKULU

Y.E.

12:15

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 2

ÖZEL SEVİYE ORTAOKULU

Y.E.

  * Berabere biten YUSUF HAS HACİP ORTAOKULU – TANDOĞAN ORTAOKULU maçı penaltılar sonucunda  3-4 lük skorla TANDOĞAN ORTAOKULU’nun galibiyetiyle sona ermiştir. 

 

10 MART 2017

10:00

ATATÜRK MTAL

3

 3 

ANKARA LİSESİ

G.K.

10:45

İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ

0

9

M. AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

G.K.

11:30

NECATİBEY MTAL

 0 

5

S.ZAİM S. B. L. (Hükmen)

G.K.

   * Berabere biten ATATÜRK MTAL – ANKARA LİSESİ maçı penaltılar sonucunda  5-6 lık skorla ANKARA LİSESİ’nin galibiyetiyle sona ermiştir. 


13 MART 2017 (GENÇ ERKEK FUTSAL ÇEYREK FİNAL)

10:00

M. AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

 1

ANKARA ANADOLU LİSESİ

G.E.

10:45

MAHİR İZ AİHL

 3

ÖZEL ALP KOLEJİ

G.E.

11:30

ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ

 3

M.A.H. COŞKUN ANADOLU LİS.

G.E.

12:15

AKTAŞ ATATÜRK MTAL

 3

S.ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

G.E.


* Berabere biten MAHİR İZ AİHL – ÖZEL ALP KOLEJİ maçı penaltılar sonucunda  5-7 lik skorla ÖZEL ALP KOLEJİ’nin galibiyetiyle sona ermiştir.

 

14 MART 2017 (YILDIZ ERKEK FUTSAL ÇEYREK FİNAL)

10:00

(A1) HALİM ŞAŞMAZ ORTAOKULU

(B2) MUAMMER ŞAHİN ORTAOKULU

Y.E.

10:45

(A2) KARACAÖREN ORTAOKULU

1

(B1) CEBECİ ORTAOKULU

Y.E.

11:30

 (C1) H. G. CEYLAN ORTAOKULU

(D2) TANDOĞAN ORTAOKULU 

Y.E.

12:15

 (C2) ÖZEL KANUNİ ORTAOKULU

(D1) ÖZEL SEVİYE ORTAOKULU 

Y.E.

 

15 MART 2017 (GENÇ ERKEK FUTSAL YARI FİNAL)

11:15

M. AKİF ERSOY A. LİSESİ

6

1

M.A.H. COŞKUN ANADOLU LİS.

G.E.

12:00

ÖZEL ALP KOLEJİ

 2 

1

S.Z. SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

G.E.

 

 

16 MART 2017

10:00

ATATÜRK MTAL (Hükmen)

0

NECATİBEY MTAL

G.K.

10:45

M.A.ERSOY ANADOLU LİSESİ

11 

0

S.ZAİM S. B. L.

G.K.

11:30

İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ

2

ANKARA LİSESİ

G.K.

 

17 MART 2017 (YILDIZ ERKEK FUTSAL YARI FİNAL)

11:00

 HALİM ŞAŞMAZ ORTAOKULU

 

 

 H. G. CEYLAN ORTAOKULU

Y.E.

11:45

 CEBECİ ORTAOKULU

 

 

 ÖZEL KANUNİ ORTAOKULU

Y.E.


 

20 MART 2017 (GENÇ ERKEK FUTSAL FİNAL)

11:15 – 3.LÜK

S.Z. SOSYAL B. LİSESİ

   

M.A.H. COŞKUN A. LİSESİ

G.E.

12:00 - 1.LİK

ÖZEL ALP KOLEJİ

   

M. AKİF ERSOY A. LİSESİ

G.E.


22 MART 2017 (YILDIZ ERKEK FUTSAL FİNAL)

11:15 – 3.LÜK

 

     

Y.E.

12:00 - 1.LİK

 

     

 Y.E. 

 

23 MART 2017

10:00

İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ

   

S.ZAİM S. B. L.

G.K.

10:45

ANKARA LİSESİ

   

NECATİBEY MTAL

G.K.

11:30

M.A.ERSOY ANADOLU LİSESİ

   

ATATÜRK MTAL

G.K.



ALTINDAĞ İLÇE GENÇ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI PUAN DURUMU

 

A GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

M.AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

3

3

0

0

26

4

9

2

MAHİR İZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3

2

0

1

10

13

6

3

ALTINDAĞ MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3

1

0

2

8

15

3

4

ANAFARTALAR MESLEKİ TEKNİK AND. LİSESİ

3

0

0

3

7

19

0

 

B GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

ÖZEL ALP KOLEJİ

3

2

1

0

16

12

7

2

ANKARA ANADOLU LİSESİ

3

1

2

0

12

10

5

3

İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ

3

1

1

1

12

11

4

4

ÖZEL MURADİYE LİSELERİ

3

0

0

3

6

13

0

 

C GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ

3

2

1

0

20

11

7

2

AKTAŞ ATATÜRK MES.TEK.AND.LİSESİ

3

2

1

0

16

11

7

3

ULUS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3

1

0

2

12

10

3

4

HACI BAYRAM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3

0

0

3

9

25

0

 

D GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

S.ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

3

3

0

0

17

9

9

2

M.A.H.ÇOŞKUN ANADOLU LİSESİ

3

2

0

1

18

10

6

3

YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ

3

1

0

2

14

14

3

4

NECATİBEY MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3

0

0

3

6

22

0

 

 

 

ALTINDAĞ İLÇE YILDIZ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI PUAN DURUMU

A GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

HALİM ŞAŞMAZ ORTAOKULU

3

3

0

0

23

9

9

2

KARACAÖREN ORTAOKULU

3

2

0

1

19

8

6

3

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU

3

1

0

2

9

22

3

4

Ş.İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU ORTAOKULU

3

0

0

3

7

19

0

 

B GRUBU

 

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

CEBECİ ORTAOKULU

3

2

0

1

17

9

6

2

M.ŞAHİN ORTAOKULU

3

2

0

1

16

11

6

3

KARACAKAYA ORTAOKULU

3

1

0

2

7

9

3

4

KUTALMIŞBEY ORTAOKULU

3

1

0

2

6

17

3

 

 

C GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

H.G.CEYLAN ORTAOKULU

3

2

0

1

12

11

6

2

ÖZEL KANUNİ ORTAOKULU

3

2

0

1

18

8

6

3

M.A.ERSOY İ.H. ORTAOKULU

3

1

0

2

10

21

3

4

BATTALGAZİ ORTAOKULU

3

1

0

2

15

16

3

 

 

D GRUBU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

ÖZEL SEVİYE ORTAOKULU

3

3

0

0

23

5

9

2

TANDOĞAN ORTAOKULU

3

1

1

1

8

9

4

3

OSMANGAZİ ORTAOKULU

3

1

0

2

14

12

3

4

YUSUF HAS HACİP ORTAOKULU

3

0

1

2

3

21

1

 

 

ALTINDAĞ İLÇE GENÇ KIZ FUTSAL TURNUVASI PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1

M. A. ERSOY ANADOLU LİSESİ

4

4

0

0

29

1

12

2

S. ZAİM S.B.L.

4

3

0

0

11

4

9

3

ATATÜRK MTAL

4

2

1

1

15

7

7

4

ANKARA LİSESİ

4

1

1

2

7

10

4

5

İNÖNÜ ANADOLU LİSESİ

4

1

0

3

5

15

3

6

NECATİBEY MTAL

4

0

0

4

0

19

0

  

 

 

 

 

03-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-2017

03-03-201703-03-2017

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.