ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

13.08.2015 tarihinde İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Altındağ bölgesinde görev yapan okul müdürleriyle toplantı düzenlenmiştir. 
MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

13.08.2015 tarihinde İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Altındağ bölgesinde görev yapan okul müdürleriyle toplantı düzenlenmiştir. Özel Okullarda Öğrenim Gören/Görecek Öğrencilere Verilecek Eğitim Öğretim Desteği ve ortaokul, liselerde 2015-2016 eğitim öğretim yılında uygulanacak destekleme ve yetiştirme kursları konularında yapılacak iş ve işlemler belirtilmiştir. Destekleme ve Yetiştirme Kursu açılırken izlenecek süreç ve dikkat edilmesi gereken noktalar hatırlatılmıştır.

 

Ayrıca özel öğretim desteğine başvuracak olan öğrencileri için yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

 

müdürler toplantısımüdürler toplantısımüdürler toplantısımüdürler toplantısımüdürler toplantısımüdürler toplantısımüdürler toplantısıek resimlerek resimlerek resimlerek resimlerek resimlerek resimler

 

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.