ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Seminerlerimiz Devam Ediyor

2015 - 2016 eğitim-öğretim yılı Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yöneltme çalışmaları ile ilgili olarak düzenlenen kariyer günlerinin dördüncüsü 26 Nisan 2016 tarihinde Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Seminerlerimiz Devam Ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen “İş Arama Becerileri” konulu seminere İş ve Meslek Danışmanı İrem TOPALOĞLU konuşmacı olarak katıldı.

 

İş ve Meslek Danışmanı İrem TOPALOĞLU konuşmasında İŞ-KUR´un faaliyet alanları ve iş arama sürecinin basamaklarından bahsetti. Öz geçmiş (CV) hazırlama, iş görüşmesinde etkili görüşme stratejileri, beden dili - konuşma - davranış - iş ile ilgili yanlışlar hakkında bilgi verdi. Ayrıca meslek hayatında güçlü olmak için önerilerde bulundu ve öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

 

Konuşmasını sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yaşam dileyerek bitiren İş ve Meslek Danışmanı İrem TOPALOĞLU’na çiçek takdim edilmesinin ardından seminer toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

28-04-2016     28-04-2016

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.