ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ÖĞRENCİLERE TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ÖĞRENCİLERE TATİL MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

 

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını bugün tamamlamış bulunmaktayız.  Ancak her bitişin bir başlangıcı olduğunu unutmamalıyız. Bu sebeple geçmişini iyi bilen, geçmişini sağlam temellere oturtan,  hatalarından ders çıkaran kişiler olmaya gayret göstermeliyiz. Bilmeliyiz  ki  geçmişine sahip olanlar  geleceğin de sahipleri olmaktadırlar. Çocukluğumuzda gençliğimizde, neler elde etmişsek yetişkin olarak o güzelliklerle var oluruz. 

 

Bütün bir yılın yorgunluğunu tatillerde atmak en büyük hakkınızdır. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Mutlaka bir tatil programı hazırlamalı, bol bol kitap okumalısınız. Bunların yanında tatil programına, arkadaşlarınızla bir araya gelip ortak aktiviteler yapmayı, hobilerinize daha çok zaman ayırmayı da eklemelisiniz. Ancak, tüm bunları yaparken ölçülü davranmak gerektiğini unutmayınız.

 

 Bir yıl boyunca  göstermiş olduğunuz üstün gayret ve  çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutlar, güzel bir tatil geçirmenizi dilerim. 

 

                                                                                                                           ŞEFİKA BİÇER

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.