ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı

Hayat boyu öğrenme planlama ve işbirliği komisyon toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER başkanlığında 27 Eylül 2016 tarihinde Altındağ Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Altındağ İlçe Sağlık Müdürü Tacettin KAKILLIOĞLU, Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cengiz KESKİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nilüfer AKSOY, Altındağ İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Sıtkı YILMAZ ve ilçemiz bünyesinde bulunan mesleki ve teknik eğitim kurum idarecileri katılmışlardır.

 

Toplantıda katılımcı kurumlarca yeni eğitim öğretim yılında verilecek eğitimler ile bu kurumlarımızın yapılacak eğitimlere verebilecekleri destekler hakkında fikir alışverişi gerçekleştirildi. Ayrıca okullarımızda eğitim öğretime devam eden öğrencilerimizin, Altındağ’da yaşayan vatandaşlarımızın ve Suriyeli göçmenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak kursların açılması, eğitimlerin nerelerde verileceği, hangi seminerlerin açılacağı vb. konularda görüşler belirtildi.

 

Toplantı gündem maddeleri doğrultusunda yapılarak sona erdi.

 

28-09-2016     28-09-2016

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.