ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cebeci Ortaokulu Öğrencileri Erasmus + Sport Kapsamında Gerçekleştirdikleri Projelerini Anlattılar

Cebeci Ortaokulu öğrencileri, Erasmus kapsamında gerçekleştirdikleri Litvanya ve Polonya ziyaretleri hakkında bilgi vermek üzere 6 Aralık 2015’te İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER’i makamında ziyaret ettiler.
Cebeci Ortaokulu Öğrencileri Erasmus + Sport Kapsamında Gerçekleştirdikleri Projelerini Anlattılar

Cebeci Ortaokulu Okul Müdürü Murat TEKÇE, Müdür Yardımcısı Bünyamin ALAR, Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim AKTAN, Zehra ÖZYILMAZ, Özlem KURNAZ TAMER tarafından ‘Okula Devamsız ve Başarısız Öğrencilerin Spor Yolu ile Okula Devamını Sağlayıp Başarısını ve Motivasyonunu Yükseltmek’ konulu bir proje oluşturulmuştur. Bu projeye Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Letonya, İspanya ve Türkiye ortak olarak katılmışlardır. Erasmus+ Sport  kapsamında gerçekleştirilen bu proje, Ankara’da ilk; Türkiye’de de sayılı kabul edilen projelerden biridir. Proje, bir yıllık olup ikisi Litvanya’nın Birzai Kasabası’nda, biri de Polonya’nın Lodz Şehri’nde olmak üzere üç toplantı sonunda tamamlanmıştır. Proje, ‘EU Be Active’ başlığı altında yapılamıştır. Proje 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, projenin öğrencilerin okulu sevmesine destek olacağını belirterek, projeye katılan öğrencilerin de geleceği ve ufuklarının genişlemesi için önemli bir adım olduğunu vurguladı. Ayrıca projenin ilçemiz adının duyulmasında önemli rol oynayacağını ve benzer projelerin artmasını temenni etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, projeye katılan öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

 

10-12-2015

14-12-2015

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.