ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlık Yetkililerinden Müdürlüğümüze Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre BİLGİLİ ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdür Vekili Celil GÜNGÖR 16 Aralık 2015’te İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i makamında ziyaret ettiler.
Bakanlık Yetkililerinden Müdürlüğümüze Ziyaret

Ziyaret sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER müdürlük olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi vererek Ankara Kalkınma Ajansı destekli olarak yürütülen klasik yöntemlerle okumayı öğrenemeyen özel eğitim öğrencilerine harfleri hikayelerle somutlaştırarak ve hatırlatıcılarla destekleyerek öğretim yapılan yeni ve çok etkili bir yöntem olan “Konuşan Harfler” projesinin tanıtımı yapıldı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre BİLGİLİ ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdür Vekili Celil GÜNGÖR yapılan çalışmaları başarılı bulduklarını belirterek eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmak adına yapılacak her türlü girişimin destekçisi olduklarını söylediler.

 

16-12-2015

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.