ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri ve öğretmenleri okul müdürü Nazan ŞENER başkanlığında 21 Nisan 2017 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i makamında ziyaret etti.

Bursa ili Nilüfer İlçesi Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce Türkiye genelindeki mesleki ve teknik Anadolu liselerinin Konaklama Seyahat hizmetleri, Yiyecek içecek Hizmetleri, Halkla İlişkiler organizasyonunda okuyan öğrenciler arasında düzenlenen yarışmada “Osmanlı Saray Yemekleri” ve “Cup Kek Süsleme” de Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Birinci olmuştur.

 

Danışman Öğretmenler

Yarışmacı Öğrenciler

Eda ALKAN

Buse MERSİN

Mine ŞANLI

Edanur TOP

 

Müjgan Nur KARADAŞ

 

 

 

 

 

Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencilerimizin ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi ve başarılar diledi.

21-04-201721-04-2017

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.