ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ANKARA ÇOCUK DOSTU ŞEHİR" PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

    Ankara Çocuk Dostu Şehir Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı Altındağ Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapıldı.


   Ankara Valiliği’nin UNİCEF’e yaptığı başvuru ile başlatılmış olan, Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nin de içinde bulunduğu 26 kurumun işbirliği ile yürütülen Ankara Çocuk Dostu Şehir Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

  15.04.2015 tarihinde Altındağ Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan toplantıya katılan okul temsilcilerine, Altındağ Proje İlçe Temsilcisi H.Özlem Onur tarafından, proje kapsamında bugüne kadar yapılanlar aktarılırken, bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bilgi verildi. Proje, çocukların yaşadıkları şehirler ile ilgili alınan kararlara aktif katılımını ve çocuk haklarının şehirlerde hayata geçirilmesini hedefliyor.

 

Ankara Çocuk Dostu Şehir Projesi İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı YapıldıAnkara Çocuk Dostu Şehir Projesi İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı YapıldıAnkara Çocuk Dostu Şehir Projesi İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı YapıldıAnkara Çocuk Dostu Şehir Projesi İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.