ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağ´ı Tanıyorum

"Altındağ´ı tanıyorum" projesi kapsamında Altındağ İlçesinde görev yapan okul müdürlerine bölgenin önemli, tarihi yerleri tanıtıldı.
Altındağ´ı Tanıyorum

"Altındağ´ı tanıyorum" projesi kapsamında Altındağ İlçesinde görev yapan okul müdürlerine bölgenin önemli, tarihi yerleri tanıtıldı. Samimi bir ortamda geçen gezide bölgede görev yapan okul müdürleri Altındağ’ı daha yakından tanıma fırsatı buldular. Ankara’nın en eski ilçelerinden olan Altındağ bölgesinde daha önceden belirlenen önemli ve tarihi yerlere gruplar halinde giden okul müdürleri burada hem eğlenceli zaman geçirmiş, hem de görev yaptıkları ilçe ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmuşlardır. Bu kapsamda Ankara Kalesi, Aslanhane Camii, Hamamönü, Ulucanlar Cezaevi Müzesi ziyaret edilmiştir.

Gruplar halinde yapılan gezilerimizin ilk iki grubu tamamlanmış, diğer gruplar hava muhalefeti nedeniyle artelenmiştir. Planlama çalışmaları tamamlandığında düzenlenecektir.

 

 

Altındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı TanıyorumAltındağı Tanıyorummüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisimüdürler gezisi

 

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.