ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALTINDAĞ OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ

ALTINDAĞ OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ

 

 

İLÇEMİZDE OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ BAŞLADI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN’IN himayelerinde ülkemizde başlatılan okuma yazma seferberliği çerçevesinde İlçemiz genelinde gerekli çalışmalar, İlçemiz Kaymakamı Sayın Erol KARAÖMEROĞLU’ nun koordinesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi tarafından yapılmış, okuma yazma kurslarımız başlatılmıştır.

Kurslara ilk etapta 700 kişinin müracaat ettiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Zülkarneyin AVCI; okuma yazma seferberliğine katılmak isteyen vatandaşlarımızın Halk Eğitim Merkezi’ne, İlçemizdeki kendilerine en yakın okullara, İlçe Müftülüğü’ ne veya camilerimize başvurabileceklerini ifade etmiştir. 

 

Altındağ Kaymakamlığı başkanlığında oluşturulan ve içerisinde; İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, Okul Müdürleri, Kanaat Önderleri ve Muhtarların bulunduğu Okuma Yazma Seferberliği İlçe Kurulu İlçemiz genelinde çalışmalarına başlamıştır ve sürdürmektedir.

 

27-02-201827-02-201827-02-201827-02-2018

 

 

Yeni Ziraat Mahallesi Etlik Caddesi No 10 Dışkapı Altındağ /ANKARA - 0312 341 33 68 341 25 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.